Access Bars® vám dá lehčí a radostnější život

26.10.2021

Je metoda Access Bars® pro vás? Pokud víte, že můžete mít víc a že tady na zemi existuje mnohem víc, je to přesně pro vás. 


Přijďte si užít relaxaci, při které se plně oddáte mému působení na 32 bodů na vaší hlavě. Vy si dokonale odpočinete a ještě odejdete z bonusem navíc - začne se vám měnit život k lepšímu. Access Bars je totiž dynamickým nástrojem, který dokáže neutralizovat úhly pohledů, z nichž tvoříte svou realitu.

Jednoduše řečeno...

Jak bychom se v daných situacích měli chovat, aby to bylo vhodné? Jakými bychom měli být partnery, rodiči, manželi a manželkami? Jak by měl vypadat byznys? Co všechno obnáší vydělávání peněz? Co znamená být tvořivý? A dokážu to vůbec splnit, když ani neumím kreslit, vyšívat nebo háčkovat? Stop! Často se stává, že žijeme ve stresu a tlaku, pokud nezapadáme do jakési škatulky, kolektivního vědomí. A přesně tohle Access Bars vyruší. Jako byste vzali své dosavadní úhly pohledů (které nepatřily vám) a vyhodily je do koše. Začnete žít život s vlastním názorem, pohledem, v lehkosti, větší radosti. Opustíte neustálé řešení a přemítání myšlenek v hlavě. Zkrátka se uvolníte.

Vyzkoušeno na vlastní kůži. Nebo hlavě?

Sama jsem Access Bars® mnohokrát poskytovala a mockrát ho i dostala jako klient. Mně osobně se hodně ulevilo v úhlech pohledů na to, co je špatné, co je dobré, za co se mám nebo nemám vinit, jak a proč se nemám soudit. "Barsy" i u mě vynulovaly přesvědčení o tom, jak co má vypadat a fungovat.

Po každém sezení, ale i v průběhu něj vnímám, jak moje těžké myšlenky odchází. Jako by je někdo "vymáčkl" z mojí hlavy. Často mám přespříliš myšlenek, nápadů, svých světů, které si tvořím v hlavě a "barsy" mi pomáhají opustit tento tlak a být více v srdci, v sobě. Otevírá se mi prostor.

Někdy mi připadalo, že žiju v bublině, nebo snad spíš kostce a nevyhovuje mi to. Po Access Bars® jsem se dostala za pomyslné stěny kostky. Začala jsem vnímat víc. Věřím víc tomu, co vidím, co vím a rozšiřuji možnosti, které mám v životě. Jsem v nadhledu. Už ne v problému. Nejednám stísněně, ze strachu, z nějaké emoce, která překáží. Po "barsech" se můžu rozhodnout pro volbu, kterou bych předtím třeba ani neviděla.

Co Access Bars® dokáží vnést do života

Obrovskou lehkost. To je asi první, co lidé popisují. Neřeší už tolik drobností, které řešili, než dostali své první "barsy". Můžete, stejně jako já, pocítit větší bezprostřednost, začnete se bavit. Najednou zjistíte, že není vaší přirozeností žít těžce... i když vám třeba odmalička vtloukali do hlavy, že život je těžký a je třeba si v něm vybojovat své místo. Všichni ve své podstatě tam někde uvnitř víte, že to tak není. A "barsy" vám to jen připomenou. Přivedou vás zpět k vaší přirozenosti. Budete si sami volit, co je pro vás správné a co pro vás bude lehké. Zbavíte se toho, co není vaše, co vám nepatří, co jste jen přijali "zvenčí" a mysleli si, že je to i vaše.

Mohla bych mluvit sama za sebe. Tolik se toho u mě díky nástrojům Access Consciousness a konkrétně i Access Bars® změnilo! Připadá mi, že jsem se vydala na zábavnou a dobrodružnou cestu, která zatím nemá konce. Volím si to, co funguje pro mě a můj život. Jsem přirozená, svá. Půjdete do toho taky?


Chcete vyzkoušet Access Bars®? 

Vyčleňte si 1-1,5 hodiny svého času a přijďte si tuhle metodu užít. 

Nebo rovnou naskočte do kurzu, kde se metodu naučíte a můžete hned praktikovat.

https://mirinovakova.cms.webnode.cz/seminare-a-pobyty/

Stačí se mi ozvat prostřednictvím formuláře: