„Jak to, že jsi celý rok opálená?“

05.05.2021

„Máš zdravou barvu. Jsi krásně opálená. Jak jsi se opálila, když není tolik sluníčka?“ Za poslední rok jsem podobných otázek a vět údivu slyšela hned několik. Věřte, že jako matka tří dětí netrávím moc času opalovačkami na sluníčku a určitě nenavštěvuji pravidelně solárium. Moře miluji, ale ani u něj jsem nebyla. Navíc v této době...

V čem vězí moje opálení? Je to prosté

Prvotně mi vůbec nešlo o to, abych měla červená líčka nebo dokonce nahnědlou barvu pokožky. Ale od té doby, co jím větší množství kvalitních zelených potravin pro své zdraví (je to přesně rok, co to konečně neflákám), mám pleť krásně hladkou a, světe div se, navíc opálenou. Krásně zdravou barvu jsem si navíc udržela i přes zimu.

I dětem zelené potraviny prospívají

Moje nejmenší dcerka, kterou stále kojím, má stejně zdravou barvu jako já. Barvička jak broskvička, řekla už nad ní nejedna kamarádka. Aby ne, když získává ječmen z mateřského mléka! Dvě starší děti, které sice „zelenáče“ neužívají denně, ale spíš nárazově, jsou přes zimu „bledulky“. A to je pro mě jasný důkaz, že zelené potraviny mají na zdravé zbarvení pleti opravdu vliv. Potvrdilo mi to i několik mých známých, kteří zaznamenali stejný příjemný vedlejší efekt ječmene a chlorelly.

Benefit ječmene a chlorelly? Krásná pleť

Další benefit, který s sebou užívání zelených potravin přineslo, je krásná pleť. Konečně mohu hrdě prohlásit, že ji mám. A to bez jakékoliv retuše. Poté, co mě na to začali upozorňovat druzí, jsem se na sebe pozorně podívala do zrcadla a musela jsem uznat, že mají pravdu. 


Nevěříte? Vyzkoušejte to kouzlo na sobě

Nejjednodušší cesta, jak si ověřit prospěšnost zelených potravin, je vyzkoušet je. Ráda Vám doporučím, jak s těmito specialitkami pro zdraví začít, aby Vám co nejvíc daly.

Kontaktovat mě můžete také prostřednictvím formuláře: