Harmonyum healing dokáže nastartovat sebeléčení

11.08.2021

Spirituální technika, která dokáže dokonale nastartovat sebeléčící schopnosti vašeho těla? Ano! Přesně tohle umí Harmonyum healing.

Jen si to představte: ležíte pohodlně na lehátku, uvolníte se a necháte druhého člověka, aby o vás pečoval. Jsem profesionálním praktikem techniky Harmonyum healing. Hrdým praktikem, který skutečně miluje svou práci. Na vlastní kůži jsem se totiž již mnohokrát přesvědčila o tom, že jemné pohyby po páteři dokáží navodit skutečně hlubokou relaxaci. A kdo ji v dnešním uspěchaném světě nepotřebuje, že?

Aktivujte své tělesné i mentální funkce

Harmonyum healing je skutečně jemná technika zrozená z učení Univerzální Kabaly. Opatrně a s naprostou lehkostí se při ní dotýkám Vašeho těla. Při tom pracuji s energií, která Vám, coby přijímajícímu, umožňuje otevřít se působení léčebných vibrací na celou Vaši bytost. Pomocí přenosu energie přes páteř a mozek vnáším do těla velké množství světla. Kompletní holistický systém se postará o to, aby se začaly obnovovat Vaše tělesné i mentální funkce. Začíná proces sebeléčení.

50 minut času jen pro sebe? Dopřejte si to

Harmonyum healing bývá nazýván také Bio-metafyzickým lékem. Obnovuje elektro-magnetický proud životní síly. Zní to odborně. Stačí ale vědět, že si při této technice dopřejete 50 minut jen pro sebe. Nejen, že po nich odejdete zrelaxovaní, navíc budete vědět, že jste pro sebe udělali skutečně to nejlepší. Aktivovali jste ve svém těle schopnost samo se léčit. Vaše tělo se konečně rozvzpomene na to, k čemu je od přírody určeno.

A při jakých potížích klienti nejčastěji Harmonyum healing využívají? 

  • emoční potíže, strachy, úzkosti, stresy
  • bolesti na fyzické úrovni
  • osvobození se od různých závislostí
  • chronické (dlouho trvající, ne akutní) zdravotní potíže
  • stagnace spirituálního a osobního růstu

Vězte ale, že Harmonyum healing si s oblibou dopřávají i lidé, kteří nepociťují žádné fyzické ani psychické potíže. Zkrátka si přijdou jen odpočinout. Opravdu hluboce.


Chcete si dopřát Harmonyum healing?

Jsem Vám plně k dispozici a už teď se těším na setkání s Vámi a Vaším tělem. 


Na Harmonyum léčení se lze objednat také prostřednictvím formuláře: