top of page

Jsem z Venuše!


Taky si někdy připadáte, že jste z jiné planety? Co když ano!

Jaké by to bylo probádat tu vaší “domovinu” a najít ztracené kousky sebe?

Už nějaký čas trávím poznáváním sebe. Baví mě to. A proč to dělám?

Protože jsem se někde ztratila…život jako takový mi připadal nesmyslný, těžký, nepochopitelný, přestože všichni kolem mě vypadali, že život je pro ně absolutně v pořádku tak jak je. A proto jsem si začala připadat nějak divně já. V nepořádku. A to byl odraz z můstku a sešup pádem dolů. Někde kdysi dávno to začalo. A jak to tak bývá na dně máme možnost se odrazit anebo zůstat. Chtěla jsem nahoru, a tak do mého života vešel jiný rozměr života a cesta sebepoznání.

Vždycky mě fascinovala psychologie. Astrologie. Poznávání sebe přes různé horoskopy, články o myšlenkových vzorcích, a zkoumala jsem i druhé. Jejich chování, vyjadřování, talenty, vzhled a tak všechno komplexně. Postupně jsem přišla na to, že mým talentem je vnímání souvislostí a předávání je formou slov druhým. No budu upřímná, jde mi to lépe, když jde o druhé, než když jde o mě, ale učím se i to :)

Při různých osobních rozborech, astro výkladech, terapiích, mě vždy fascinovalo jak vše do sebe zapadá, jak se poskládávám, více si rozumím, nacházím vnitřní motivaci a především se mám více ráda.

Právě při jedné takové konzultaci jsem se dozvěděla, že mou stěžejní energií a vládnoucí planetou je Venuše. Spadla mi brada! Do té doby jsem se stále spojovala s Beranem, ve kterém jsem narozena a to je velký oheň, energie planety Mars :) Venuše je voda. Voda vody!

Došlo mi tolik věcí jen díky pár slovům a pak už to byla jedna velká lavina pochopení…pochopila jsem z jakých důvodů se dějí

věci v mém životě, co si vybírám a proč, jak to změnit a co dělat jinak.

Velká spousta zásadních informací.

Od té doby se ve mě něco pohnulo, uviděla jsem se úplně jinak.A to byl ten moment, kdy jsem věděla, že tuhle planetu chci pořádně prozkoumat. A tak jsem se vydala na další cestu…


Je spousta systémů numerologie, astrologie, a všechny spolu nějakým způsobem souzní. Nedá se říct, že je nějaký lepší, horší, méně kvalitní, ucelenější, zbytečný nebo dostačující. Všechny byly pro mě důležité.

Já jsem zakotvila v systému čísel a planetárních energií a ten nabízím vám. Vám, co se chcete zase o kousek víc poznat. Možná z jiného pohledu


, možná jen zjistíte, co už dávno víte, anebo budete poslouchat s otevřenou pusou a neuvěříte vlastním uším :)

Výklad planet podle data narození odhalí nejen vás samotné, ale můžeme se podívat na jakékoli vztahy, jak spolu ladí, jak komunikovat, co je potřeba do života přidat, abyste byli více spokojení, co naopak pustit a nechat jiným :)Výklad trvá zhruba 45 minut formou nahrávky nebo při osobní konzultaci online i osobně.


Velký vztahový výklad/rozbor je na cca 75 minut.


Objednávat se můžete tady: objednávka
bottom of page