25.jpg

Reference

Access Bars

Sezení bylo úžasné, doporučila bych ho každému už od útlého věku.

klientka Markéta

Planetárium duše

Miri je úžasná a milá osůbka. Výklad planetek mi dokázala krásně vysvětlit a bylo vidět, že tomu skutečně hodně rozumí a dokáže se na člověka empaticky naladit. Moc mě to obohatilo a celý rozhovor byl pohlazení pro duši. Moc Ti za to děkuji.

klientka Adéla

Planetárium duše

K Miri jsem šla s tím, že jsem cítila, že se potřebuji posunout, ale samotné mi to nějak nešlo. Sezení bylo velmi příjemné, Miri je laskavá a velmi milá, "potvrdila" mi, že jdu správně a nasměrovala mě k tomu, co bych si měla ještě vyřešit. Moc děkuji, cítím se skvěle a posun se pomalými krůčky stále koná.

klientka Petra

Planetárium duše

Zavřete oči a představte si, jak stojíte na kopci a před vámi se rozprostírá překrásná krajina... z té nádhery se vám tají dech, při pohledu do hloubek údolí vás polévá úžasný pocit sounáležitosti s něčím obrovským a vznešeným... je to krajina, kde cítíte své kořeny a slovo doma nabývá rozsáhlejších rozměrů... je to krajina vaší duše 💜... tou vás Miri láskyplně provede při kabalistickém výkladu planet. Budete mít možnost dotknout se na chvíli sami sebe a odnesete si zážitek, který ve vás zanechá stopy. Děkuji mockrát, Miri 🙏 Je to opravdu pohlazení po duši!

klientka Lucie