Reference


Planetárium duše, klientka Adéla

Miri je úžasná a milá osůbka. Výklad planetek mi dokázala krásně vysvětlit a bylo vidět, že tomu skutečně hodně rozumí a dokáže se na člověka empaticky naladit. Moc mě to obohatilo a celý rozhovor byl pohlazení pro duši. Moc Ti za to děkuji.


Planetárium duše, klientka Petra

K Miri jsem šla s tím, že jsem cítila, že se potřebuji posunout, ale samotné mi to nějak nešlo. Sezení bylo velmi příjemné, Miri je laskavá a velmi milá, "potvrdila" mi, že jdu správně a nasměrovala mě k tomu, co bych si měla ještě vyřešit. Moc děkuji, cítím se skvěle a posun se pomalými krůčky stále koná.


Planetárium duše, klientka Lucie

Zavřete oči a představte si, jak stojíte na kopci a před vámi se rozprostírá překrásná krajina... z té nádhery se vám tají dech, při pohledu do hloubek údolí vás polévá úžasný pocit sounáležitosti s něčím obrovským a vznešeným... je to krajina, kde cítíte své kořeny a slovo doma nabývá rozsáhlejších rozměrů... je to krajina vaší duše 💜... tou vás Miri láskyplně provede při kabalistickém výkladu planet. Budete mít možnost dotknout se na chvíli sami sebe a odnesete si zážitek, který ve vás zanechá stopy. Děkuji mockrát, Miri 🙏 Je to opravdu pohlazení po duši!


Planetárium vztahu pro partnery, klientka J. P.

Jako pohlazení na duši. Při setkání a povídání o působení planet, jejich významech a vlivech na můj a manželův život jsem se cítila jako na dobrodružné cestě plné otázek, odpovědí a velký "AHA" momentů. Mirka dokáže velmi citlivě a nenásilně poradit a inspirovat člověka ke změnám ve svém životě. Díky jejímu výkladu a osobnímu charisma jsem se nechala inspirovat ke změně pohledu na různé věci, které se mi v životě opakovaně děly. Dostala jsem praktické rady a tipy, jak pracovat a přibližovat se ke změně. Jejím velkým darem je řeč. Umí nádherně poskládat myšlenky do velmi pochopitelných a inspirujících vět, které jsou schopné iniciovat druhé k vlastní práci na sobě. Sama je svým životem a svým osobním příběhem nenásilnou učitelkou nejen pro ostatní ženy, ale pro všechny, kdo mají možnost s ní vést rozhovor. Její dlouholetá studia v různých oborech, práce na sobě a vlastní šarm se podepisují na její přirozené práci s lidmi. Děkuji.


Planetárium duše, klientka J. Š.

Od Miri jsem si nechala udělat nebo spíše vytvořit rozbor planet dle narození. Moc jsem se na to těšila, protože dlouhou dobu řeším otázky typu „Kam má cesta směřuje?" „Co mám za svůj dar?" „Kde je ten můj potenciál a proč mi něco funguje a něco zase ne?" Od začátku její konzultace jsem jen zírala s otevřenou pusou, protože vše, i ta nejniternější věc, sedělo. :-) Otevřelo mi to zase dveře jiným směrem, dalo mi to nadhled a pro další práci více porozumění hlavně sobě. Děkuji moc Miri za Tvůj laskavý hlas a porozumění ve všech aspektech na celém sezení.


Naam jóga pro těhotné, klientka A.

K Miri jsem na těhotenskou Naam jógu chodila poslední dva měsíce před porodem a moc jsem si lekce užila. Úžasně jsem se vždy protáhla a chvíli si nepřipadala jako nemotorná velryba :) Bylo to mé první těhotenství a Naam písničky mě uklidnily a více jsem vnímala miminko v brisku ❤️ Mohu jen a jen doporučit.


Naam jóga pro těhotné, klientka B.

Naam joga pro mě bylo úžasné spojení mě a miminka které jsem v sobě nosila. Nikdy víc jsem necítila tolika bezpodmínečné lásky a napojení na její duši jako při zpívání manter a meditací. Cítila jsem jak jsme na sebe úžasně napojené. A za to ti Miri moc děkuji protože tvé citlivé a laskavé vedení bylo skvělé a vždy jsme se ,,obě,, na tvůj úsměv a zpěv moc těšily. 


Naam jóga pro těhotné, klientka G.

Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit pár lekcí. Otevřelo mi to bránu do nepoznána. Napřed jsem se zdráhala, ale jakmile jsem se uvolnila, bylo to příjemné propojení s miminkem a celkové uklidnění rozlítané mysli. Doporučuji všem, kteří se chtějí spojit s miminkem.


Planetárium duše, klientka Gábina O.

Trefila ses do puntíku přesně, už lépe chápu souvislosti mezi mými strachy, jsem klidnější, když vím, co prožívám a není to výmysl. Konečně vím bezpečně, kudy kráčet svou cestou dál.


Planetárium duše, klientka Kamila D.

Miri pomáhá komukoliv k většímu pochopení a přijetí sám sebe. Díky jejímu výkladu můžete lépe porozumět, co vše vás ovlivňuje, jaké dary a výzvy jste přišli na tento svět objevovat. Je to takový základ sebe-poznání, ve kterém můžete najít spoustu odpovědí. Každému bych výklad od Miri doporučila ❣️ Děkuji za to, že jsi.


Shakti Naam jóga, klientka Eva J.

Miri je úžasná lektorka, která mě dokázala přivést při první lekci k nepopsatelnému emočnímu zážitku a uvolnění. Konečně jsem našla něco, co mě baví a pomáhá.


Shakti Naam jóga, klientka Magda Š.

Miri lekce Shakti Naam jógy jsou pro mě ozdravné, laskavé, uvolňující a velmi nabíjející. Po lekci mám vždy pocit, jak když jsem odhodila několik kilo zátěže a mohla bych létat. Miri šíří příjemnou, radostnou a klidnou pozitivní energii. Pod jejím vedením se cítím velmi bezpečně. Mám ráda její andělský hlas při zpěvu manter.


Shakti Naam jóga, klientka Eva P.

Naam jóga předčila mé očekávaní. Přišla jsem k Miri na "ochutnávku" a odcházela jsem příjemně naladěná, uvolněná a nadšená. Takhle nadupaná kyslíkem jsem ještĕ v životě nebyla.


Access Bars, klientka Věrka

Masáž Access Bars od Miri Novákové je jedna z těch, která ve vás zanechá zvláštní hluboký pocit, přemýšlíte o ní ještě dlouhé dny. Miri je velmi citlivá a vnímavá terapeutka, vše záleží jen na vás - od výběru oleje po téma rozhovoru, který během masáže vedete (a když chcete spát, tak můžete :D). Byla jsem velmi spokojená, s masáží, s terapeutkou, s prostředím... se vším. Velice doporučuji a děkuji .


Masáž, klientka Gábina

Doporučuji! Víc laskavějšího člověka jsem doposud nepoznala. Ona moc dobře ví, co dělá a jak se to dělat má. 🌈 V každém případě umí pomoct. Má velké srdce a léčivé ruce.