Naam jóga

přináší život zpátky do těla

Naam jóga nabízí jednoduché techniky pro kohokoli. Holistický přístup k uvolnění stresu, dosažení plného zdraví, spokojenosti a radosti.

Přínosy:

* zvýšení energie * zpomalení procesu stárnutí * pocit svobody a radosti * zlepšení trávení * stabilizace krevního tlaku * úleva od bolesti * dobrá nálada * méně vzteku * zvýšená vytrvalost * snížení stresu * zlepšení spánku * mentální jasnost * zlepšení flexibility a koordinace * zdravé rozhodování *

Ukázka Naam jógy

FIT jóga, kterou momentálně cvičím v Litoměřicích vychází právě z Naam jógy. Jen je časově kratší a tedy není tolik prostoru pro relaxaci a meditaci. Jedná se o ranní nabíjecí cvičení pro rozproudění a dodání energie.

Doporučuji vám pro zažití klasické Naam jógy navštívit stránky www.institutvedomi.cz nebo www.naamjoga.cz a vybrat si svého lektora :)


Jaká je Naam jóga 

podle Miri

Myslela jsem si, že neumím meditovat, že mi to nikdy nepůjde, protože má mysl je velmi aktivní a tvořivá a často mi nedala spát. Našla jsem pro sebe krásný způsob a tím je právě Naam meditace, která je i součástí Naam jógy, zpěv manter spolu s pohybem, okamžitě se dostávám do přítomnosti, mysl se zklidní, dech se díky zpěvu zpomalí a prohloubí, srdce se otevře, protože mantry, které zpíváme jsou absolutně božské a uvolní se spousta napětí a je to mnohem hlubší. O tom se dá psát i povídat hodiny a hodiny.

Baví mě vytvářet struktury nových lekcí, hrát si s hudbou, motivovat lidi k úsměvu, pozitivnímu myšlení, k radosti a uvolnění. Na lekcích se hodně smějeme, říkáme si o principech, které pomáhají pochopit hlubší smysl života. Zároveň pracujeme na svém těle, aby bylo pevné a zdravé. Rozšiřujeme kapacitu plic díky dechovým technikám a mnoho dalšího.