Těhotenství jako cesta

Cesta ženy, která touží po propojení s miminkem od prvního okamžiku

Ať už plánujete nebo čekáte miminko, tyhle řádky jsou určené přímo Vám. Jistě jste už slyšely, že těhotenství je jedno z nejdůležitějších období v životě ženy. Pokud tuto větu nepřijmete jako klišé, ale podíváte se na ni pěkně z hloubi duše, ucítíte v ní možná mnohem víc. Víc touhy po prožití, naladění se na rostoucí bříško i Vaše děťátko.

V životě máte spoustu výzev, zkoušek, příležitostí. Ale ne vždy je využijete nebo máte pořádnou motivaci ke změně k lepšímu. Příchod nového života se pro Vás může stát ohromnou motivací. Pro spoustu žen je to jak období nejkrásnější, tak i jedno z nejtěžších. Přijměte ho jako výzvu udělat vše nejlépe, jak jen můžete.

První, druhé, třetí... dítě

Čekáte miminko poprvé, možná už podruhé, potřetí nebo doma na přírůstek do rodiny čeká i více sourozenců? Přesto se cítíte, jako by to bylo poprvé? Jste sice zkušená matka, ale ty emoční výkyvy a přecitlivělost jsou tu znovu? Doma už sice máte ratolesti, které vás potřebují, přesto byste ráda sobě a svým novým emocím více rozuměla? Čtete si články o tom jak miminko roste v bříšku a jste v naprostém úžasu, i když už jste to viděla několikrát. Poznáváte se? 


  • Toužíte po ještě větším napojení na miminko? 
  • Přejete si prožít tohle těhotenství tentokrát úplně jinak? Bez únavy a „vybitých baterek“?
  • Chcete pro sebe i děťátko vytvořit co možná nejlepší podmínky pro vstup na tento svět?
  • Ráda byste zažila něco magického, ale nevíte jak?
  • Přepadají Vás strachy z toho, že se bude opakovat něco, co vás v minulých těhotenstvích nebo u porodu doteď nenechá spát?
  • Bojíte se, že se bude opakovat pokleslá nálada a poporodní „bláznovství“ a Vy si proto nedokážete těhotenství plně užít?

Provedu Vás začátky nového života

Víte, že vše, na co se díváte, co posloucháte, co jíte a s kým se vídáte, Vaše miminko v děloze vnímá? To vše ho určitým způsobem formuje. Proto, pokud chcete toto období využít jako příležitost pro vás oba, pojďte ji naplno využít. Udělám maximum pro to, abyste své těhotenství nepřežívala, ale prožívala

Těšit se můžete nejen na poradenství v oblasti zdravé výživy, ale také doporučení pohybových aktivit s napojením na Stvořitele. Součástí mého vedení těhotných žen je i nádherný rituál přivítání duše miminka datovaný na 120. den od početí – božský dar pro Vás i Vaše dítě, co myslíte?


Chcete se nechat vést na cestě k děťátku?

Ráda se stanu Vaší osobní poradkyní a podporou v období, které žena ve svém životě nezažije tak často a chce do něj dát maximum. Kontaktujte mě, ráda se Vám budu osobně věnovat.